Skoda Oto Anahtarcı Servisi

Skoda araç sahipleri için verdiğimiz oto anahtar hizmetleri kapsamında yedek Skoda anahtarı çıkartma, Skoda oto kumanda kopyalama hizmetleri yer almaktadır. Dünya devi Skoda araçlarının yüksek güvelik önlemlerinden biride araç kilit sistemleri yer almaktadır. Skoda oto anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimizin servise gitmeden önce bizi arayarak bilgi edinmesi fiyat alması şiddetle tavsiye edilir.

skoda oto çilingir skoda oto anahtarcı
İşletmemiz tarafından ithal edilen orjinal Skoda oto anahtarları için profesyonel oto anahtarcı makineleriyle birebir oto anahtar ve oto kumanda kopyalama hizmetleri verilmektedir. Her model Skoda araç için verilen profesyonel oto anahtarcı hizmetleri kapsamında çalınan oto anahtarınıza özel anahtarcılık hizmetleri de yer almaktadır. Eski anahtar yada oto kumandanıza ait bilgileri araç beyni ve kilit sisteminden silerek size yeni bir Skoda anahtarı yapıyoruz. Bu hizmet den faydalanmak için araç ruhsat sahibi olmanız yeterlidir.

Skoda Oto Kumanda Tamiri – Orjinal Skoda Kumandaları

Skoda Oto Anahtar Servisi olarak birçok Skoda servisiyle çalıştığımız gibi birçok anahtarcı tarafından bize yönlendirilen Skoda oto anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimizin taktirini toplamaktayız. Araç anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimizi madur etmemek adına aynı gün içerisin de yeni Skoda oto anahtarınızı teslimediyoruz. İkinci el Skoda araçlar için verdiğimiz oto anahtar servisinde yedek Skoda anahtarı yaptırma hizmetleri yer almaktadır. Skoda oto anahtar çip kodlama hizmetinin yanı sıra kumanda immobilizer anahtar tamir hizmetleride yer almaktadır.

  • Skoda 4 tuşlu kumanda kopyalama
  • Skoda 2 tuşlu kumanda kopyalama
  • Skoda 3 tuşlu kumanda kopyalama

Skoda Oto Anahtar Kodlama – Skoda Oto Anahtarcı – Orjinal Skoda Anahtarı

Skoda araç sahipleri için verdiğimiz bu hizmet de kaybolan, çalınan, bozulan Skoda anahtarı için immobilizer anahtar kodlama, çipli anahtar kopyalama , Skoda oto kumanda kopyalama hizmetleri verilmektedir. Sonradan arabaya taktırılan araç güvenlik sistemlerinden biri olan oto alarm kumandasını Skoda oto anahtarınızla birleştirerek sustalı Skoda oto anahtarı yapmaktayız. Böylelikle oto alarm kumandanızı ve oto anahtarınızı aynı kap içerisinde kullanabiliyorsunuz. Bu sistemin piyasada bilinen adı Sustalı Skoda Oto Anahtarı diye geçmektedir. Verilen oto çilingir hizmetlerinde Skoda araç kapı kilidine hiçbir zarar verilmeden araç kapısı açılır. Tam donanımlı İstanbul Oto Anahtar çilingir araçlarında bulunan profesyonel ekipmanlar sayesinde araç kapısına hiçbir zarar verilmez. Skoda Oto Çilingir servisi için iletişim sayfasında yer alan bilgilerimizden bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.