Ford Oto Anahtarcı Servisi

Ford araç sahipleri için verdiğimiz oto anahtar hizmetleri kapsamında yedek Ford anahtarı çıkartma, Ford oto kumanda kopyalama hizmetleri yer almaktadır. Dünya devi Ford araçlarının yüksek güvelik önlemlerinden biride araç kilit sistemleri yer almaktadır. Ford oto anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimizin servise gitmeden önce bizi arayarak bilgi edinmesi fiyat alması şiddetle tavsiye edilir.

ford oto çilingir oto anahtarcı

İşletmemiz tarafından ithal edilen orjinal Ford oto anahtarları için profesyonel oto anahtarcı makineleriyle birebir oto anahtar ve oto kumanda kopyalama hizmetleri verilmektedir. Her model Ford araç için verilen profesyonel oto anahtarcı hizmetleri kapsamında çalınan oto anahtarınıza özel anahtarcılık hizmetleri de yer almaktadır. Eski anahtar yada oto kumandanıza ait bilgileri araç beyni ve kilit sisteminden silerek size yeni bir Ford anahtarı yapıyoruz. Bu hizmet den faydalanmak için araç ruhsat sahibi olmanız yeterlidir.

Ford Oto Kumanda Tamiri – Orjinal Ford Kumandaları

Ford Oto Anahtar Servisi olarak birçok Ford servisiyle çalıştığımız gibi birçok anahtarcı tarafından bize yönlendirilen Ford oto anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimizin taktirini toplamaktayız. Araç anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimizi madur etmemek adına aynı gün içerisin de yeni Ford oto anahtarınızı teslim ediyoruz. İkinci el Ford araçlar için verdiğimiz oto anahtar servisinde yedek Ford anahtarı yaptırma hizmetleri yer almaktadır. Ford oto anahtar çip kodlama hizmetinin yanı sıra kumanda immobilizer anahtar tamir hizmetleride yer almaktadır.

  • Ford 4 tuşlu kumanda kopyalama
  • Ford 2 tuşlu kumanda kopyalama
  • Ford 3 tuşlu kumanda kopyalama

Ford Oto Anahtar Kodlama – Ford Oto Anahtarcı – Orjinal Ford Anahtarı

Ford araç sahipleri için verdiğimiz bu hizmet de kaybolan, çalınan, bozulan Ford anahtarı için immobilizer anahtar kodlama, çipli anahtar kopyalama , Ford oto kumanda kopyalama hizmetleri verilmektedir. Sonradan arabaya taktırılan araç güvenlik sistemlerinden biri olan oto alarm kumandasını Ford oto anahtarınızla birleştirerek sustalı Ford oto anahtarı yapmaktayız. Böylelikle oto alarm kumandanızı ve oto anahtarınızı aynı kap içerisinde kullanabiliyorsunuz. Bu sistemin piyasada bilinen adı Sustalı Ford Oto Anahtarı diye geçmektedir. Verilen oto çilingir hizmetlerinde Ford araç kapı kilidine hiçbir zarar verilmeden araç kapısı açılır. Tam donanımlı İstanbul Oto Anahtar çilingir araçlarında bulunan profesyonel ekipmanlar sayesinde araç kapısına hiçbir zarar verilmez. Ford Oto Çilingir servisi için iletişim sayfasında yer alan bilgilerimizden bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.