BMW Oto Anahtarcı Servisi

BMW araç sahipleri için verdiğimiz oto anahtar hizmetleri kapsamında yedek BMW anahtarı çıkartma, BMW oto kumanda kopyalama hizmetleri yer almaktadır. Dünya devi BMW araçlarının yüksek güvelik önlemlerinden biride araç kilit sistemleri yer almaktadır. BMW oto anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimizin servise gitmeden önce bizi arayarak bilgi edinmesi fiyat alması şiddetle tavsiye edilir.
oto çilingir servisi bmw oto anahtarcı

İşletmemiz tarafından ithal edilen orjinal BMW oto anahtarları için profesyonel oto anahtarcı makineleriyle birebir oto anahtar ve oto kumanda kopyalama hizmetleri verilmektedir. Her model BMW araç için verilen profesyonel oto anahtarcı hizmetleri kapsamında çalınan oto anahtarınıza özel anahtarcılık hizmetleri de yer almaktadır. Eski anahtar yada oto kumandanıza ait bilgileri araç beyni ve kilit sisteminden silerek size yeni bir BMW anahtarı yapıyoruz. Bu hizmet den faydalanmak için araç ruhsat sahibi olmanız yeterlidir.

BMW Oto Kumanda Tamiri – Orjinal BMW Kumandaları

BMW Oto Anahtar Servisi olarak birçok BMW servisiyle çalıştığımız gibi birçok anahtarcı tarafından bize yönlendirilen BMW oto anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimizin taktirini toplamaktayız. Araç anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimizi madur etmemek adına aynı gün içerisin de yeni BMW oto anahtarınızı teslimediyoruz. İkinci el BMW araçlar için verdiğimiz oto anahtar servisinde yedek BMW anahtarı yaptırma hizmetleri yer almaktadır. BMW oto anahtar çip kodlama hizmetinin yanı sıra kumanda immobilizer anahtar tamir hizmetleride yer almaktadır.

  • BMW 4 tuşlu kumanda kopyalama
  • BMW 2 tuşlu kumanda kopyalama
  • BMW 3 tuşlu kumanda kopyalama

BMW Oto Anahtar Kodlama – BMW Oto Anahtarcı – Orjinal BMW Anahtarı

BMW araç sahipleri için verdiğimiz bu hizmet de kaybolan, çalınan, bozulan BMW anahtarı için immobilizer anahtar kodlama, çipli anahtar kopyalama , BMW oto kumanda kopyalama hizmetleri verilmektedir. Sonradan arabaya taktırılan araç güvenlik sistemlerinden biri olan oto alarm kumandasını BMW oto anahtarınızla birleştirerek sustalı BMW oto anahtarı yapmaktayız. Böylelikle oto alarm kumandanızı ve oto anahtarınızı aynı kap içerisinde kullanabiliyorsunuz. Bu sistemin piyasada bilinen adı Sustalı BMW Oto Anahtarı diye geçmektedir. Verilen oto çilingir hizmetlerinde BMW araç kapı kilidine hiçbir zarar verilmeden araç kapısı açılır. Tam donanımlı İstanbul Oto Anahtar çilingir araçlarında bulunan profesyonel ekipmanlar sayesinde araç kapısına hiçbir zarar verilmez. BMW Oto Çilingir servisi için iletişim sayfasında yer alan bilgilerimizden bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.